KyivLink розширює своє покриття

KyivLink розширює своє покриття

26.10.2023

Розділ:

З радістю повідомляємо, що телекомунікаційна мережа KyivLink розширює своє покриття. Між KyivLink та Carnegi-Net укладено партнерську угоду про спільне надання послуг доступу в мережу Інтернет під брендом KyivLink, який відтепер надаватиме послуги за адресою Кловський узвіз 7А (БЦ Carnegie Center + Tower).

 


Об'єднання мереж вже почалося. Переключення абонентів Carnegi-Net на технічні засоби мережі KyivLink виконується поступово. Ведуться роботи з модернізації мережі: збільшено пропускну здатність зовнішніх каналів зв'язку, покращено стабільність роботи мережі завдяки модернізації обладнання, доступні нові послуги та акції.

 


З об'єднанням мереж, Carnegi-Net стає частиною бренду KyivLink. Важливо зазначити, що всі існуючі абоненти по даній адресі тепер переходять до нашої великої KyivLink-сімʼї зі збереженням своїх тарифів.  Всі передплачені суми абонентських платежів  користувачів мережі Carnegi-Net будуть перенесені в білінгову систему KyivLink. Будьте уважні, з 1 листопада 2023 року оплату послуг необхідно буде виконувати на нові реквізити.

 


Керівництво мережі KyivLink приносить вибачення за можливі незручності в період проведення технічних робіт з модернізації мережі та сподівається на те, що ви будете задоволені високою якістю послуг на оновленій мережі.