Об'єднання мереж

Об'єднання мереж

З радістю повідомляємо, що телекомунікаційна мережа KyivLink розширює своє покриття. Між ТОВ "К-Лінк" (www.kyivlink.com) та ISP ALLLans (www.alllans.net.ua) укладено партнерську угоду про спільне надання послуг доступу в мережу Інтернет під брендом KyivLink.

Об'єднання мереж вже почалося. Переключення абонентів ISP ALLLans на технічні засоби мережі KyivLink виконується поступово. Ведуться роботи з модернізації мережі: збільшено пропускну здатність зовнішніх каналів зв'язку, покращено стабільність роботи мережі завдяки модернізації обладнання, доступні нові послуги та акції.

З об'єднанням мереж, ALLLans стає частиною бренду KyivLink. Всі передплачені суми абонентських платежів  користувачів мережі ALLLans будуть перенесені в білінгову систему KyivLink. Будьте уважні, з 1 травня 2016 року оплату послуг необхідно буде виконувати на нові реквізити.

Керівництво мережі KyivLink приносить вибачення за доставлені незручності в період проведення технічних робіт з модернізації мережі та сподівається на те, що ви будете задоволені високою якістю отримуваних послуг.

Коментувати