KyivLink стає учасником DTEL-IX

KyivLink стає учасником DTEL-IX

Реалізовуючи плани з розвитку та модернізації мережі, повідомляємо про включення у чергову точку обміну трафіком - DTEL-IX. З грудня 2016 року, мережа KyivLink стає повноправним учасником мережі обміну трафіком DTEL-IX, включившись портом з пропускною здатністю 10 Гбіт/с.

DTEL-IX - незалежний проект, націлений на надання гнучкого пірингового сервісу для міжнародних та українських операторів. DTEL-IX - точка обміну IP-трафіком з прозорою піринговой політикою; учасниками можуть бути як оператори зв'язку, так і датацентри, контент-генератори та інші компанії, що працюють в сфері зв'язку та інтернет-технологій. Почавши з декількох з'єднань між учасниками, локальними операторами, DTEL-IX виріс до міжнародної точки обміну трафіком, підключивши більше 125 операторів з України, Російської Федерації, Болгарії, Грузії, Молдови, Білорусі, Нідерландів, Великобританії, США, Латвії, Естонії, Угорщини та Німеччини.

На момент підключення мережі KyivLink до мережі DTEL-IX, кількість учасників DTEL-IX становила 121 учасник, фактичний обсяг трафіку - до 450 Гбіт/с.

Коментувати