Відгуки

Відгуки

Alternativa

ISP Alternativa розпочала свою діяльність в сфері телекомунікацій в 2008 році. Основний напрямок діяльності - будівництво домашніх мереж. Сьогодні ім'я ISP Alternativa означає надійність і добропорядність у відносинах з клієнтами.

B.G.NET

"Бі.Джі.Нет" в першу чергу - це команда. Команда, яка представляє собою колектив однодумців, здатний вирішувати завдання будь-якої складності на ринку комунікацій. Компанія "Бі.Джі.Нет" розробляє рішення і реалізує комплексні проекти, в яких вдало поєднує багаторічний досвід роботи і професіоналізм фахівців компанії, передові технології та сучасне обладнання.

ВАСТ-ТРАНС

Компанія "ВАСТ-ТРАНС" працює на ринку міжнародних автомобільних перевезень вантажу з 1999 року. "ВАСТ-ТРАНС" має свій власний автопарк із 103 автомобілів, новий сучасний офіс та власну сервісно-технічну базу. Працює з провідними зарубіжними експедиційними компаніями і великими вітчизняними виробниками.

Київський національний університет будівництва і архітектури

Київський національний університет будівництва і архітектури (Kyiv National University of Construction and Architecture) — провідний навчальний заклад в Україні з підготовки фахівців для архітектурно-будівельної галузі. В університеті є три наукові інститути, два науково-дослідні комплекси, центр економічних досліджень і прогнозувань, 11 науково-дослідних лабораторій.

МЕДІА 5

МЕДІА 5 вже більше 20 років розробляє проекти різної складності і спрямованості. Від корпоративних і промо-сайтів до високонавантажених ЗМІ та інтернет-магазинів з мільйонними показниками заходів

UA GROUP

UA GROUP - це сервіс преміум класу для найвимогливіших клієнтів. Компанія "UA GROUP" обслуговує клієнтів всіх категорій і з розуміння відноситься до кожного свого клієнта. Доступні ціни роблять можливим використання Інтернету на високих швидкостях всім бажаючим.

Укрпошта

ПАТ "Укрпошта" - державне підприємство поштового зв'язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв'язку.

Підприємство забезпечує надання універсальних послуг поштового зв'язку, перелік яких і відповідні тарифи затверджуються Національною комісією з питань регулювання зв'язку, а також має виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу в Україні.

Українські Оптичні Системи

"Українські Оптичні Системи" здійснює підключення користувачів до мережі передачі даних на швидкості до 1000 Мбіт / сек. Основна мета, яку переслідує компанія, полягає в тому, щоб робота абонентів у Всесвітній мережі залишалася максимально зручною та ефективною. Основні критерії діяльності: якісне обслуговування, якісний зв'язок, доступні тарифи, кваліфікована технічна підтримка користувачів.

UTELS

"УТЕЛС" пропонує послуги корпоративного доступу в мережу з відмінною якістю та індивідуальним обслуговуванням. "УТЕЛС" використовує сучасні, надійні та стабільні волоконно-оптичні технології, які забезпечують запаморочливу швидкість зв'язку і дозволяють Вам перебуває в світовій мережі інтернет необмежену кількість часу.