Маршрутизована IP-адреса

Маршрутизована IP-адреса

Маршрутизована IP-адреса - це унікальна адреса в мережі Internet, яка виділяється під абонентське підключення, і під якою пристрій абонента доступний в мережі Internet. Послуга надає можливість отримати доступ до пристрою з маршрутизованою IP-адресою з будь-якої точки глобальної мережі Internet.

При використанні маршрутизованої IP-адреси, отримуємо наступні переваги:

  • Ваш пристрій стає повноправним вузлом в мережі Internet і зможе приймати вхідні з'єднання. Відповідно, Ви можете створювати у себе на комп'ютері ігрові, поштові, web та інші сервери, до яких зможуть підключатись всі користувачі мережі Internet
  • Можливість більш захищеного доступу до онлайн-банкінгу.  Ви вказуєте в налаштуваннях доступ лише для Вашої маршрутизованої IP-адреси, і це буде слугувати додатковою гарантією безпеки. Навіть якщо хтось зможе викрасти Ваші логін та пароль, отримати доступ до онлайн-банкінгу можливо лише з Вашої IP-адреси.
  • Можливість грати в багатокористувацькі p2p онлайн ігри, які не працюють через NAT (наприклад, Age of Empires, реалізована на базі  протоколу DirectPlay7).
  • Підвищення статусу в пірингових мережах поза межами локальної мережі. Ви зможете повноцінно роздавати контент на torrent-трекерах та в інших пірингових мережах на більшій швидкості.
  • Усунення проблем завантаження з серверів, де є обмеження на кількість потоків з однієї IP-адреси, наприклад rapidshare.com, depositfiles.com.