Доступна оплата наших послуг через додаток Monobank

KyivLink піклується про зручність та комфорт здійснення платежів. Ми раді повідомити про можливість оплати послуг доступу в мережу Інтернет від мережі KyivLink через додаток Monobank. Оплатити наші послуги можна в розділі "Комуналка та Інтернет".

Модернізація комутаційної фабрики ядра мережі

У травні 2019 року завершено модернізацію комутаційної фабрики ядра мережі KyivLink. Завдяки модернізації обладнання, для підключення доступні порти стандарту 40GbE (QFSP). Відтепер, ми готові запропонувати абонентам інтерфейси 40Gbps.

В планах розвитку мережі, основні магістральні лінки мережі KyivLink теж будуть поступово переводитись на швидкості  40Gbps. 

Рекомендації щодо правил безпеки в кіберпросторі

У разі потреби, або керуючись необхідністю підвищення рівня захисту персональних даних під час використання Інтернет, пропонуємо застосувати правила безпеки в кіберпросторі, з якими можна ознайомитись на офіційному веб-сайті CERT-UA (Державний центр кіберзахисту Держспецзвязку).

Підключення до міжнародного оператора зв'язку RASCOM

В рамках розвитку та модернізації мережі KyivLink, з метою підвищення інтернет-зв'язності, виконано підключення до міжнародного оператора зв'язку RASCOM (AS20764). RASCOM є провідним постачальником міжнародної ємності для операторів зв'язку, і володіє власними каналами зв'язку на напрямку Москва - С-Петербург - Гельсінкі - Стокгольм - Копенгаген - Франкфурт - Амстердам - Прага - Братислава - Ужгород.

Додаток "My KyivLink" доступний у Google Play

Для зручності доступу в "Особистий кабінет", створено мобільний додаток My KyivLink, який відтепер доступний у Google Play. Встановивши додаток, абоненти KyivLink за допомогою смартфону мають можливість:

Побудовано паритет з Hurricane Electric

В рамках розвитку та модернізації мережі KyivLink, побудовано паритетне з'єднання з Hurricane Electric. Hurricane Electric - американський оператор зв'язку, що надає послуги колокації, веб-хостингу, оренди виділених серверів, тунелювання та IP-транзиту з орієнтацією на послуги IPv6. Компанія має в своєму розпорядженні датацентри у Фрімонті та інших містах області затоки Сан-Франциско і власною мережею магістральних оптичних каналів в Північній Америці, Європі та Азії.

Доступна оплата наших послуг в мережі терміналів IBox

KyivLink піклується про зручність та комфорт здійснення платежів. Ми раді повідомити про можливість оплати послуг доступу в мережу Інтернет від мережі KyivLink в найбільшій мережі платіжних терміналів України - IBox. Оплата через термінали IBox - один з найшвидших та комфортних способів здійснення платежів. IBox - лідер ринку платіжних терміналів України.

Доступна оплата наших послуг через платіжну систему Tachcard

Працюючи над підвищенням якості сервісного обслуговування абонентів, реалізовано ще один альтернативний спосіб оплати послуг доступу в мережу Інтернет. Відтепер доступно поповнення балансу через платіжний сервіс Tachcard.

Побудовано паритет з Google

В рамках розвитку та модернізації мережі KyivLink, побудовано паритетне з'єднання з Google Inc. Google Inc. - американська транснаціональна публічна корпорація (реорганізована 2 жовтня 2015 року в міжнародний конгломерат Alphabet Inc.), яка інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення та рекламні технології. Google підтримує і розробляє велику кількість інтернет-сервісів та продуктів.